20.01.2017 16:37:49 Blog Fethiye

Fethiye Karne Tatili'ne Girdi

Fethiye Karne Tatili'ne Girdi

Türkiye genelinde okullar 15 tatil dediğimiz şubat arayıl tatilne girdi çocuklarınıza karne hediyesi Yamaç paraşütü yaptırmaya ne dersiniz ?

Birçok tatilci ailenin merak ettiği konulardan birtaneside çocuklarının yamaç paraşütü yapıp yapamayacaklarıdır. Bu sebebten dolayı bilgi almadan kendileri bile uçmaktan vazgeçen bir çok aile sonrasında forum ve sosyal medyadan bu soruları sorarak bilgi aldıklarında uçmadıkları için pişman oluyorlar. Ülkemiz çalışma koşullarında izinleri ayarlayıp ailece tatile çıkmak çok zorken çocuklu aileler ise tatile çıktıklarında çoğu aktiviteyi hep beraber yapmak istediklerinden yeterli bilgi verilmediği için bu aktivitelerden vazgeçiyorlar.

Yamaç paraşütü ise ailece yapabileceğiniz çocuklarınıza güzel bir macera yaşatabileceğiniz ve cesaret duygusunu güçlendirebilecek bir aktivitedir. 6 yaş üstü tüm çocuklar gerekli aile izinleri alındıktan sonra uçuşlarımızdan faydalanabilmektedir.

Kış uçuşlarımızda karne hediyesi olarak çocuğunuza verebileceğiniz ne güzel hediyelerden biride bizce bu macera ve tutkuyu yaşayabileceği Fethiye Yamaç paraşütü uçuşu olabilir. Bizlere sitemizde bulunan telefonlarımız aracılığı ile ulaşıp detaylı bilgi alarak çocuğunuza seveceği ve ömrü boyunca unutamayacağı bir süpriz yapabilirsiniz. 

Rezervasyon için bizlere 0 530 604 32 36 numaramızdan veya Rezervasyon Formu bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 • Ölüdenize Ofis

  Ölüdeniz Mah. Denizpark Cad. Ölüdeniz FETHİYE

 • Fethiye Ofis

  Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:31 B/B

 • Telefon

  +90 532 331 17 19

  E-mail

  info@adrenalineturkey.com