FETHİYE YAMAÇ PARAŞÜTÜ

AdrenalineTurkey.com (Flawless Travel #10775) Fethiye-Ölüdeniz'de yamaç paraşütü hizmetleri sunan online rezervasyon sitesidir. Amacımız misafirlere hayatları boyunca unutamayacakları bir tandem uçuş keyfi sunmaktadır. Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Adrenaline Turkey en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedeflemektedir. Tecrübeli pilotlar ile 12 ay boyunca tandem uçuş hizmeti almak isteyenlerin güvenilir adresidir. Yamaç paraşütü ile uçmak bizimle basit ve eğlencelidir. Sitemizde SATIN AL tıklayarak depozit ödemenizi yapmanızla birlikte uçuşunuz onaylanacaktır. Hayallerinizi bizimle gerçekleştirin!

YT Video

NEDEN BİZ

 • Önce Güvenlik
 • Tarafsız Tavsiyeler
 • Uygun Fiyat
 • Tecrübeli Pilotlar
 • Misafir Memnuniyeti
 • Güvenirlik & Dürüstlük
 • Hızlı ve Etkili Servis
 • Online Rezervasyon

TAKIM

UÇUŞLAR

Türkiye’de yapılacak en güzel adrenalin aktivitelerinin başında, çift kişilik (tandem) yamaç paraşütü ile uçmak gelir. Dünyanın en iyi 10 kumsalından biri olarak gösterilen Fethiye-Ölüdeniz üzerinde uçmak, yamaç paraşütü severlerin ilk tercihidir. Babadağ’ın zirvesinden (1956m) tecrübeli pilotunuz eşliğinde bir kuş gibi uçarak, 30dk boyunca Ölüdeniz’in muhteşem lagününü gökyüzünden keşfetmek Adrenaline Turkey ile basit ve güvenlidir. Hayalini kurduğunuz yamaç paraşütü aktivitesini bizimle gerçekleştirin.

 • FETHİYE YAMAÇ PARAŞÜTÜ

  Toplam aktivite süresi60dk dağa transfer, 30dk uçuş

  Dağa hareket saatleri8:30, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00

  Havada kalınan süre25-45dk arası (havaya bağlı)

  Orman Girişi-SigortaUçuş ücretine dahildir

  Yolcu Ağırlık SınırıMin. 25kg - Max.100kg

  Pist YüksekliğiYazın 1700m - Kışın 900m

  Fiyat PolitikasıYoğunluğa göre değişkenlik

  Uçuş ManzarasıBabadağ-Ölüdeniz-Fethiye

  Uçuş Fiyatı150 USD

  Video & ResimlerHariç. Pilota Ödeme.

  Çocuk İndirimiYok

  SATIN AL
 • PAMUKKALE YAMAÇ PARAŞÜTÜ

  Toplam aktivite süresi1 saat (dağa transfer+uçuş)

  Dağa hareket saatleri9:00, 11:00, 13:30, 15:30, 17:30

  Havada kalınan süre10dk-25dk (havaya bağlı)

  Orman Girişi-SigortaDahil

  Yolcu Ağırlık SınırıMin. 25kg - Max.100kg

  Pist Yüksekliği350m (Sadece yazın uçuş var)

  Fiyat PolitikasıMayıs- Ekim

  Uçuş ManzarasıPamukkale-Hierapolis-Denizli

  Uçuş FiyatıLütfen fiyat sorunuz

  Video & ResimlerLütfen sorunuz

  Çocuk İndirimiYok

  SATIN AL
 • KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

  Toplam aktivite süresi1 saat (dağa transfer+uçuş)

  Dağa hareket saatleri9:00, 11:00, 13:30, 15:30, 17:30

  Havada kalınan süre15dk-30dk (havaya bağlı)

  Orman Girişi-SigortaDahil

  Yolcu Ağırlık SınırıMin. 25kg - Max.100kg

  Pist Yüksekliği1000m (Sadece yazın uçuş var)

  Fiyat PolitikasıMayıs-Ekim

  Uçuş ManzarasıKaş-Çukurbağ-Meis

  Uçuş FiyatıLütfen fiyat sorunuz

  Video & ResimlerLütfen sorunuz

  Çocuk İndirimiYok

  SATIN AL

SATIN AL

İsim Soyisim
E-mail
Email Tekrar
Cep Telefonu
Şehir
Otel İsmi
Kendi Gelir
Uçuş Türü
Kur
Uçuş Tarihi
Uçuş Saati
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı(yetişkin fiyatı geçerlidir)
YETİŞKİN TL
+
ÇOÇUK TL
=
TOPLAM BEDEL0 TL

SORU CEVAP

 • Her daim rezervasyonlarınızı erkenden yaptırınız. Websitemiz üzerinden SATIN AL bölümünü tıklayarak bilgilerinizi doldurduktan sonra kişi başı sadece 50 TL depozit ödemesi yaparak yerinizi konfirme ediniz. Geri kalan meblağı uçmadan önce ödeyeceksiniz. Otelde konaklamıyorsanız size WhatsApp üzerinden konum bilgisi atacağız. Temmuz-Ağustos-Eylül ayları çok yoğun dönemlerdir yer bulmak zordur ve tecrübeli piotla uçmak daha zordur. Ayrıca resmi tatilin denk geldiği haftalar inanılmaz bir yoğunluk olmaktadır. Bu gibi durumlarda lütfen rezervasyonunuzu erken yapınız.

 • 1. Bugün biometrik resim çektirmek istediğinizde verdiğiniz ücreti düşündüğünüzde hayatınızda bir defa yapacağınız bu unutulmaz yamaç paraşütü aktivitesi için 100TL-120TL civarı video ve resim bedeli ödemek gayet iyi bir ücretlendirmedir. Pahalıda değildir.
  2. Bunun kaşılığında 50-100 arası siz ve arka planda Ölüdeniz olacak şekilde çekilmiş fotoğraflar ve yaklaşık 4-5dk video kayıtlarınız olacaktır..
  3. Uçuş sonrası video ve resimlerinize bilgisayar ortamında bakıp alıp yada almama kararını verebilirsiniz. 
  4. Hiç bir zaman resim ve videolarını alma mecburiyetiniz yoktur.
  5. Almak isterseniz cep telefonuza yükleyebiliriz yada DVD aktarıp size teslim ederiz. Tavsiye: Kendi flaş diskinizi getirirseniz hızlı ve güvenli şekilde size teslim edilmiş olunur.
  6. Tüm resimler ve videolar toplu bir şekilde size teslim edilir yada hiç almazsınız. Sadece 1-2 tane istiyorum diye bir şey söz konusu değildir.

  NOT: Pilot arkadaşların kış dönemi uçuş gerçekleştirmediğini, sadece yaz dönemi çalıştıklarını, ayrıca Euro üzerinden yurtdışından her yıl paraşüt ekipmanları aldıklarından maliyetlerinin yüksek olduğunu lütfen hep göz önünde bulundurunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Uçuş güvenliği açısında cep telefonu yada kamera ile çekim yapmanıza izin verilmeyecektir. Resim ve Videolarınız kalkış-uçuş-akrobasi-iniş esnasında pilot tarafından çekilecektir. Uçuş sonrası ücreti mükabilinde satın alabilirsiniz. Video ve resim tamamıyla sizin ve pilot arasında bir durumdur.

 • İlk defa uçacak misafirler, öncelikli olarak korkulacak bir şey yok. Tecrübeli pilotunuz size uçuşa giderken yapamız gerekenler hakkında direktifler verecek, sizin heyecanınızın azalması için tecrübeleri yada arkadaş canlısı sohbet edecektir. Pilotunuz size vermiş olduğu komutları dikkate alıp, yapınız. Pilotunuz paraşütün katını kaldırdıktan sonra size hızlı adımlarla koşmanızı söyleyecektir, bu şekilde hareket ediniz bir kaç saniye içerisinde gökyüzündesiniz.

 • Termiğe katkıda bulunacak olan hava durumuna bağlı olarak her uçuş minimum 25 dakika sürmektedir. Uygun koşullar altında pilotunuz sizi en az 35 dakika (ya da daha fazla!) havada tutmaya gayret edecektir.

 • Adrenaline Turkey olarak 100kg üzeri ağırlığa sahip misafirlerin uçuşunu gerçekleştirmiyoruz. Sınırda olan misafirler bizi arayıp bilgilendirmelerini rica ediyoruz.

 • Alt yaş sınırı 4 dür. Çocuk minimum 20-25kg olmalıdır.
  Üst yaş sınırı yoktur. Sadece kilo sınırlandırması vardır. 100kg üzeri olmamalıdır.

 • Yamaç paraşütü aktivitesi yaparken operatör tarafından sigortalamanmaktasınız. Sigortası olmayan balon operatörünün Babadağ'a çıkışı yasaktır.

 • Fethiye-Ölüdeniz'de 12 ay boyunca uçuş vardır. Kış döneminde 900m-1200m bulut altı pistlerinden hizmet verilmektedir. Nisan ikinci haftası ile birlikte 1700m-1850m-1956m uçlar başlamaktadır. En yoğun dönem Temmuz, Ağustos, Eylül'dür. Rezervasyonlarını bu dönemler için erkenden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 • Günde 5 sorti uçuş yapılmaktadır. Sabah 8'de başlayan uçuşlar, gün batımına yarım saat kalıncaya kadar devam etmektedir. Genelde 9-11-13-15-17 Ölüdeniz'den Babadağına hareket saatleridir. Ama ara saatlerde de Babadağına hareket eden araçlarımız olabilmektedir. Bizi bilgilendiriniz.

 • Pilotunuz uçuş için size kask tedarik edecektir. Sizin giymeniz gereken rahat bir kıyafet ve spor ayakkabınızdır. Yanınızda ayakkabınız yoksa ofisde biz size temin ederiz.

 • Güneş gözlüğünüzü ve pet şişe suyununu yanınıza almanızı tavsiye ederim. Çantanız varsa ofise bırabilirsiniz. Cüzdan ve telefonlarınız uçuş esnasında pilot çantasının arka gözüne koyabilirsiniz.

 • Ölüdeniz'den hareket ettikten sonra 35-40dk içerisinde Babadağ'ına çıkmış olacaksınız.

 • Fethiye Ölüdeniz'de yılın her dönemi her saati en güzel uçuşu alacaksınız. Yaz dönemi aşırı sıcakların olduğu dönemlerde misafirlerin müsaitliği var ise sabah ilk uçuş (gündoğumu) yada akşam üzeri (gün batımı) uçuşu almanızı tavsiye ederim. Genelde yerli misafirler sabah kahvatı sonrası yada öğle yemeğinden sonra tercih ediyorlar.

 • Ovacık, Hisarönü, Fethiye Merkez, Karagözler-Yat Limanı, Çalış bölgesinde konaklıyorsanız, buralardan araçlarımızla alınış ve geri bırakılış hizmetimiz vardır. Lütfen bizi bilgilendiniz uygun servis saatimiz/uçuş saati için ayarlama yapacağız.

 • İnişiniz Belcekız Plajına, ofisimize en yakın noktada bir yere gerçekleşecektir. Ailenizden sizi bekleyenler var ise onlara sizin paraşütünüzün ne zaman nereye ineceğini belirtebiliriz.

 • Ölüdeniz'deki tüm pilotlar Türk Hava Kurumu lisansı sahiptir ve günde en fazla 5 defa uçuş gerçekleştirmektedir.

 • Babadağındaki hava şartlarına göre uçuşunuz gerçekleşecektir. Öncelik güvenli uçuş şartlarının saplanmasındır. Daha sonra uçuşunuz gerçekleşecek. Genel olarak Fethiye'de 330 gün uçuş gerçekleşmektedir.

 • Ölüdenizde yamaç paraşütü haricinde özel tekne turu kiralayıp Kelebekler Vadisine gidebilirsiniz. Yada büyük tekne turu alıp bölgedeki koyları ve adaları uçuş sonrası tecrübe edinebilirsiniz. Onun dışında Kumburnu dediğimiz Ölüdeniz Lagününde zaman geçirip kano ile gezebilirsiniz.

 • Ölüdenizde yamaç paraşütü aktivitesini yaptıktan sonra Kaya Köy'deki Eski Rum evlerini gezebilirsiniz. Ayrıca Kabak Koyuna giderek orada bunglow-ahşap evlerde kalarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Onun dışında Fethiye merkezdeki Kral Kaya Mezarlarını ziyaret edip, Fethiye Balık Pazarında akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İLETİŞİM

İsim Soyisim :
E-Mail :
Cep Telefonu :
Konu :
Mesaj :
 • Ölüdenize Ofis

  Ölüdeniz Mah. Denizpark Cad. Ölüdeniz FETHİYE

 • Fethiye Ofis

  Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:31 B/B

 • Telefon

  +90 532 331 17 19

  E-mail

  info@adrenalineturkey.com